operator / ka wózka widłowego, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/291/10/2017/KO - 47189

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy.

ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA TYCHY " NA NUMER

697 - 504 - 647

A MY ODDZWONIMY! :)

Dla jednego z naszych Klientów w Tychach, prężnie rozwijającej się firmy z branży automotive, poszukujemy pracowników na stanowisko:

operator / ka wózka widłowego

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • wynagrodzenie stałe +premia - wypłata zawsze na czas!
  • premie: miesięczne, kwartalne, świąteczne "wczasy pod gruszą"
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta;
  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia;
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków widłowych;
  • prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózek widłowy;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.