operator kuchni, nowa sól

kontakt w randstad
natalia maszkiewicz - 665303009, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
obszar
produkcja
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/81/08/2018/NM - 53119

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy ?

Chciałbyś pracować w branży spożywczej ?

Poszukujemy operatorów kuchni na stałą umowę !

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • umowa o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, restauracji)

zadania

  • Przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Gotowanie produktów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym

oczekujemy

  • Przestrzeganie zasad HACCP
  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "Operator kuchni" pod numer 665 303 009 - oddzwonimy