operator lasera, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina wojtacha+48 506463132
numer referencyjny
/305/02/2019/KW - 56751

opis stanowiska

Masz otwarty umysł i zmysł techniczny? Chętnie się uczysz? Mamy dla Ciebie ofertę pracy jako operator lasera w niedużej firmie produkcyjnej.

Lokalizacja: Stargard, Strefa Przemysłowa

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie od 3700 brutto (do negocjacji w przypadku doświadczenia)
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • 100 zł/mc do wykorzystania na bilety do kina/teatru
  • nauka języka angielskiego w godzinach pracy (kurs płatny przez pracodawcę)

zadania

  • przygotowanie materiałów do obróbki
  • obsługa maszyny laserowej (bez programowania!)
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt

oczekujemy

  • zmysł techniczny, znajomość schematów technicznych
  • znajomość narzędzi pomiarowych
  • mile widziana znajomość obsługi maszyn cnc
  • chęć do podjęcia dłuższego zatrudnienia