operator lider, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna czeszejko+48 669969866
numer referencyjny
/692/03/2021/JC - 69152
klient
THULE Sp. z o.o.

opis stanowiska

pracowałeś/aś na produkcji -> zarządzałeś/aś grupą pracowników -> ta praca jest dla Ciebie!

oferujemy

  • wynagrodzenie w przedziale od 3250 do 3700 zł. brutto (na początek)
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • szkolenie wdrażające na wysokim poziomie

zadania

  • realizacji planów produkcyjnych wyznaczonych dla Twojego zespołu
  • nadzór nad pracą wykonywaną przez podległy zespół
  • szkolenie, motywowanie oraz rozwój podległych pracowników
  • kontrola produkowanych komponentów i raportowanie
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjne
  • praca w systemie 3 zmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00

oczekujemy

  • wykształcenia średniego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • podstaw obsługi komputera
  • zaangażowania w pracę oraz chęci rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole oraz asertywności

Aplikuj lub wyślij do nas SMS o treści LIDER pod 669 969 866, na pewno oddzwonimy!