operator linii lakiernicznych, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jagoda bańczyk+48 665301703
numer referencyjny
/525/10/2017/JB - 47455

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży automotive.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, pakiet medyczny)
  • możliwość zatrudnienia pod strukturami firmy
  • miejsce pracy: Tychy-Wilkowyje, ul. Murarska

zadania

  • wyjmowanie detali z pojemników, kontrola jakościowa i ilościowa detali surowych,
  • zakładanie detali na zawieszki zgodnie z kartą operacyjną,
  • zdejmowanie detali z zawieszek w strefie rozładunku,
  • kontrola, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą

oczekujemy

  • chęć do podjęcia od zaraz pracy w systemie 3-zmianowym
  • dokładność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane