operator linii montażowej, błonie

lokalizacja
błonie, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/488/04/2019/IP - 58087

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia w obszarze produkcyjnym?

Poszukujesz pracy z bezpłatnym dowozem z Łowicza, Sochaczewa i Małej Wsi (przez Wyszogród)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży automotive, poszukujemy pracowników produkcyjnych, do zakładu w Błoniu.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • umowa o pracę (pierwsza na okres 3 miesięcy, druga na 2 lata, kolejna na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 17 PLN brutto/h
  • premię wydajnościową do 21% wynagrodzenia
  • kwartalną premię frekwencyjną (500 i 750 PLN - naprzemiennie)
  • opiekę medyczną Medicover - bezpłatnie
  • kartę sportową Multisport - bezpłatnie
  • bezpłatny transport z Sochaczewa i Małej Wsi (przez Wyszogród)
  • dofinansowanie do urlopu i świąt (ok 300-350 PLN)
  • odzież roboczą

zadania

  • obsługa linii montażowej
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakościowa wytwarzanego produktu
  • pakowanie produktu

oczekujemy

  • zamieszkanie w okolicach Łowicza/Błonia/Sochaczewa/Grodziska Maz/
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • mile widziani absolwenci szkół zawodowych
  • doświadczenie w pracy zespołowej,
  • komunikatywność i odpowiedzialność,
  • dokładność i rzetelność.