operator linii pakującej -> 2 zmiany -> wilkowice

lokalizacja
wilkowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena ficek+48 605302604
numer referencyjny
/262/11/2020/MF - 66628

opis stanowiska

Szukasz pracy na II zmiany? Wolisz pracę w magazynie niż na produkcji? Mamy ofertę dostosowaną do Ciebie! Obecnie poszukujemy pracowników dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Wilkowicach. Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • praca na II zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • możliwość korzystania z zakładowej stołówki
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • obsługa automatycznej linii pakującej
  • przestawiane linii wg bieżących potrzeb
  • nadzór nad pracą linii pakującej
  • wychwytywanie usterek w pracy maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie II-zmianowym
  • sumienności w wykonywaniu zadań
  • motywacji do pracy