operator linii produkcyjnej, banino

lokalizacja
banino, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

malwina szepietowska+48 605133831
numer referencyjny
/391/09/2020/MW - 65659

opis stanowiska

Szukasz stałej, stabilnej pracy w renomowanej firmie przy produkcji lodów? Chcesz mieć wpływ na przebieg procesu produkcyjnego znanych i uwielbianych lodów? Masz wykształcenie techniczne i szukasz możliwości rozwoju? W takim razie mamy coś dla Ciebie!

Praca w Baninie k. Gdańska

oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków: Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport w świetnej cenie, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, paczki świąteczne, zakupy w sklepiku zakładowym w bardzo atrakcyjnych cenach
  • wynagrodzenie na czas
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • umowa o pracę

zadania

  • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • raportowanie i wypełnianie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej
  • umiejętności technicznych
  • dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej, w systemie 4- brygadowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • predyspozycji do zarządzania zespołem
  • samodzielności, zdolności organizacyjnych i zaangażowania w powierzone prace
  • podstawowej znajomości obsługi komputera ( pakiet Office)
  • badań do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia