operator linii produkcyjnej, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dorota piekutowska+48 663907877
numer referencyjny
/283/04/2019/DP - 57903

opis stanowiska

Ranny Ptaszek czy Nocny Marek? Do której grupy należysz? Jeśli praca w nocy to nie twoja bajka - to mamy coś dla Ciebie.

Praca w Bolesławcu na 2 zmiany.

oferujemy

  • pracę na 2 zmiany 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00
  • wynagrodzenie: podstawa od 2800,00 + premie uzależnione od Twojego zaangażowania i jakości pracy nawet do 1000 zł
  • pracę na terenie Bolesławca
  • stabilne zatrudnienie z perspektywą pracy na długi okres
  • umowę o pracę przez cały okres zatrudnienia, w okresie próbnym zatrudnienie przez agencję (w czasie pracy przez agencję również otrzymasz umowę o pracę, zapłacimy ZUS, odprowadzimy podatki, otrzymasz płatny urlop itd.)
  • pełny etat

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • nadzór nad sprawnością działania urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów (prefabrykaty betonowe)

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych, mile widziane jest doświadczenie w branży budowlanej szczególnie przy produkcji wyrobów betonowych
  • otwartości na pracę w firmie produkcyjnej związanej z branżą budowlaną (praca pod dachem w hali produkcyjnej)
  • gotowości do pracy na 2 zmiany
  • otwartości na zatrudnienie w firmie przez długi okres
  • uczciwej pracy, za którą my uczciwie zapłacimy
  • otwartości na podnoszenie swoich kwalifikacji