operator linii produkcyjnej, nowy dwór mazowiecki

lokalizacja
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/83/07/2020/SW - 64423

opis stanowiska

Myślisz o nowym zatrudnieniu? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w pracy z maszynami produkcyjnymi? Świetnie się składa - ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

oferujemy

  • zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • pracę według 3 miesięcznego grafiku w stałych godzinach 6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00
  • wynagrodzenie podstawowe + do 20% premii,
  • bezpłatny dostęp do opieki medycznej,
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • szkolenia,
  • zorganizowany i dofinansowany transport z Ciechanowa, Płońska, Legionowa, Strzegowa, Śniadówka, Świercza, Raciąża, Drobina, Słupi, Nasielska Góry, Wyszogrodu, Zakroczymia, Małej Wsi.

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnych ze standardami i zasadami BHP,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • kontrola sprawności działania linii produkcyjnej,
  • nadzór nad ogólnym stanem maszyn,
  • współpraca z magazynem,

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (mile widziane),
  • doświadczenie minimum zawodowe,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.