operator linii produkcyjnej, nowy dwór mazowiecki

lokalizacja
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,600 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 501326691
numer referencyjny
/291/07/2020/KŚ - 64610

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej jako operator? Szukasz pracy "od zaraz" i chcesz zdobyć stabilne zatrudnienie? Zgłoś się do nas!

Dofinansujemy Twój dojazd do pracy z większości okolicznych miejscowości!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • konkurencyjne wynagrodzenie i wysokie premie miesięczne do 700 zł (brutto)
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • pracę w trybie równoważnym: 6-18, 18-6, wolne, wolne
  • dofinansowanie do dojazdów do Nowego Dworu Mazowieckiego z wielu okolicznych miejscowości (m.in. Płock, Maków Mazowiecki, Płońsk, Nasielsk, Ciechanów, Pułtusk, Serock)

zadania

  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej za pomocą paneli dotykowych
  • ustawianie i zmiana parametrów (gramatura, wysokość, szerokość, nr identyfikacyjny itp.)
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej
  • monitorowanie stanu maszyn i urządzeń - w tym zgłaszanie usterek

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy przy linii produkcyjnej jako operator
  • gotowości do pracy w trybie równoważnym
  • umiejętności logicznego myślenia
  • wykształcenie techniczne mile widziane
  • badania sanitarno-epidemiologiczne (lub chęć wyrobienia)