operator linii produkcyjnej, stanowice

lokalizacja
stanowice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/415/09/2020/IJ - 65686

opis stanowiska

Zdobądź najlepszą ofertę pracy w Twojej okolicy!

Dołącz do zespołu specjalizującego się w produkcji najwyższej jakości smakołyków i ciesz się pracą w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Stanowicach k/Oławy

Aplikuj i spotkaj się z nami bez wychodzenia z domu!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 4370 zł brutto
  • umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta kultura i karta sportowa)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • przygotowywanie materiału do produkcji
  • zachowanie norm BHP oraz porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • doświadczenia na produkcji (obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej)
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do odbycia właściwych badań