operator magazynu oww+udt, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/140/11/2019/MC - 61395

opis stanowiska

Pracuj u światowego lidera w branży automatyki i pneumatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników i posiada kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach - teraz również w bliskich okolicach Wrocławia. Rozwijaj się razem z firmą!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - bez pośredników!
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • comiesięczne premie zależne od realizacji celów
  • premia świąteczna w wysokości nawet 50% miesięcznego wynagrodzenia
  • atrakcyjny pakiet benefitów(bezpłatne ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków pracowniczych i dojazdów)
  • możliwość poszerzania swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach

zadania

  • Załadunek / rozładunek towarów.
  • Transport towarów z użyciem wózka widłowego.
  • Wydawanie komponentów z magazynu do produkcji.
  • Rejestrowanie operacji  ( m.in. przyjęć i wydań) wydań  ruchów magazynowych w systemie.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w strefach magazynowania.

oczekujemy

  • Minimum dwu letniego doświadczenia w pracy w magazynie
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT) - warunek konieczny
  • Obsługi komputera – mile widziana obsługa SAP
  • Sumienności i  dokładność
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana - znajomość zagadnień gospodarki magazynowej

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj przesyłając swoje CV!