operator maszyn 2021, wałcz

lokalizacja
wałcz, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna czeszejko+48 669 969 866
numer referencyjny
/191/01/2021/AS - 67504

opis stanowiska

Lubisz pracę z maszynami? A może dobrze czujesz się w pracach manualnych i chciałbyś podjąć pracę od zaraz? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie pracę od zaraz, w jednym z największych zakładów pracy w Twojej okolicy, producenta światowej klasy profili aluminiowych

Stanowisko: w zależności od Twojego dotychczasowego doświadczenia, zaproponujemy Ci pracę na stanowisku operatora maszyn, pakowacza lub montażysty

oferujemy

  • pracę od zaraz z perspektywą długotrwałej współpracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, składki ZUS)
  • stawkę miesięczną + dodatek za pracę w godzinach nocnych+dodatek do systemu 4-brygadowego
  • opiekę konsultanta Randstad
  • pracę w nowoczesnym zakładzie

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych - piły, maszyny CNC
  • montaż profili aluminiowych na wieszakach
  • pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o jakość i precyzję realizowanych zadań

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • umiejętności manualnych
  • sumienności i dokładności