operator maszyn (branża opakowań papierowych), czeladź

lokalizacja
czeladź, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena dratwa+48 695951979
numer referencyjny
/414/02/2021/MD - 68273

opis stanowiska

Szukasz pracy w dobrze prosperującej firmie?

Zależy Ci na szybkim i nieskomplikowanym procesie rekrutacji?

Aplikuj! Mamy dla Ciebie ofertę pracy od zaraz!

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na świecie zajmujących się produkcją opakowań do żywności, poszukujemy osoby na stanowisko operatora maszyn.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia)
  • premię za jakość, absencję, BHP
  • możliwość uzyskania premii uznaniowej

zadania

  • obsługa maszyny produkcyjnej (ustawianie parametrów na maszynie, bieżąca kontrola pracy maszyny, rozwiązywanie problemów, wymiana elementów/narzędzi)
  • terminowe realizowanie zadań produkcyjnych
  • właściwe znakowanie produktu
  • kontrola bieżąca i końcowa wytwarzanego produktu
  • obsługa niezbędnych środków transportu
  • praca zgodnie z przepisami BHP

oczekujemy

  • chęci do pracy na 3 zmiany
  • doświadczenia w branży opakowań papierowych
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia
  • zaangażowania