operator maszyn cnc, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/314/10/2018/MJ - 54488

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie? Chcesz pracować na przejrzystych warunkach?  Szukasz pracy, która zapewni ci stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zawsze na czas? Nie przegap tej oferty! Dla naszego Klienta- globalnego koncernu Emerson - lidera w produkcji rozwiązań automatyki przemysłowej do zakładu w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Maszyn CNC.

 JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ:

  •  zaaplikuj na to ogłoszenie
  • zadzwoń na nr 725-305-705  lub wyślij sms o treści "operator maszyn" oddzwonimy

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Opieka konsultanta
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna

zadania

  • Obsługa maszyn
  • Przeprowadzanie testów oraz pakowanie gotowego wyrobu,
  • Kontrola jakości gotowego produktu
  • Raportowanie

oczekujemy

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Czekamy właśnie na Ciebie !!!