operator maszyn cnc, ostrowiec świętokrzyski

lokalizacja
ostrowiec świętokrzyski, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia pomykała+48 663304300
numer referencyjny
/539/02/2020/SP - 62951

opis stanowiska

Chcesz zmienić pracę lub zdobyć nowe doświadczenie zawodowe na stanowisku operator maszyn CNC? Poszukujemy osób do znanej i cenionej Firmy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Dołącz do zespołu.

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz w stabilnej i renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • pełny etat
  • darmowy obiad każdego dnia pracy
  • wynagrodzenie od 2800 do 3500 na rękę
  • premie regulaminowe i dodatki do wynagrodzenia
  • pakiet szkoleniowy
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • 100% płatne wszystkie nadgodziny w każdym miesiącu
  • terminowe wynagrodzenie
  • pracę w systemie 4-brygadowym

zadania

  • praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
  • współpraca z technologami i programistami
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny oraz porządek w miejscu pracy

oczekujemy

  • wykształcenia co najmniej zawodowego technicznego
  • uprawnienia na operatora maszyn CNC
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomości rysunku technicznego;
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • odpowiedzialności;
  • dyspozycyjności.