operator maszyn cnc, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kinga rutkowska-botsch+48 722301002
numer referencyjny
/303/02/2021/KR - 68154

opis stanowiska

Masz doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC? Posługujesz się rysunkiem technicznym? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie nastawionej na długoterminową współprace,
  • na początku zatrudnienie na okres próby - 3 miesiące,
  • praca docelowo w systemie 3 zmianowym, początkowo 6:00 - 14:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności - od 2500 NETTO dla osób z niewielkim doświadczeniem,
  • bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów i kin.

zadania

  • obsługa frezarki CNC 3-osiowej/5-osiowej,
  • przygotowanie maszyny i detali do obróbki,
  • dobór narzędzi oraz oprzyrządowania,
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu,
  • zapewnianie odpowiedniej jakości produktu.

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego,
  • umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość sterowania Heidenhain,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.