operator maszyn, darmowy transport, atrakcyjne wynagrodzenie, leszno

lokalizacja
leszno, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,500 - 5,500 PLN

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

nina ziętek+48 667800951
numer referencyjny
/277/07/2020/NZ - 64585

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Nie czekaj Aplikuj! Poszukujemy osób do pracy jako operator maszyn. Skontaktuj się z nami - aplikuj a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (3500 do 5500 zł brutto w zależności od doświadczenia)+ premie + nagrody uznaniowe
  • umowę o pracę stałą (3 miesięczny okres próbny a następnie możliwość umowy na czas nieokreślony)
  • zorganizowany bezpłatny transport z wybranych miejscowości: Kościan, Wolsztyn, Leszno (przy zebraniu minimum 6 osób możliwość uruchomienia transportu z innego kierunku)
  • ubezpieczenie na życie, bon integracyjny, system płatnych poleceń pracowników, miejsca parkingowe dla pracowników
  • zniżki na produkty firmowe
  • pracę w systemie równoważnym  (I zmiana 6-18, II zmiana 18-6)
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko oraz awansu finansowego

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń biorących udział w procesie produkcyjnym
  • kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • utrzymanie w odpowiednim stanie maszyn i urządzeń oraz porządku na stanowisku
  • współpraca z działem jakości oraz działem utrzymania ruchu

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego (mile widziana mechanik, elektryk)
  • motywacji do podjęcia stałego zatrudnienia
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie równoważnym, praca również w weekendy

Zachęcamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia zawodowego