operator maszyn i urządzeń, chełmek

lokalizacja
chełmek, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna biela+48 661302959
numer referencyjny
/33/10/2020/KB - 65889

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – czekamy na Ciebie! :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • praca w systemie 3-zmianowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,

zadania

  • obsługa maszyn do produkcji elementów do klimatyzacji,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • praca zgodna z instruktażem stanowiskowym.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od zaraz,
  • chęci do podjęcia współpracy na dłuższy okres.