operator maszyn-monter, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/317/11/2020/KS - 66680

opis stanowiska

Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie z wysokimi standardami technicznymi? Mamy idealną ofertę pracy w systemie 2-zmianowym! Zaaplikuj do nas!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - możliwość długofalowej współpracy i przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w Firmie Klienta
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w doświadczonym zespole
  • dwuzmianowy system czasu pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

zadania

  • montaż końcowy szaf (montaż prowadnic, półek, drzwi, zamków itp.)

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie przy pracach montażowych, zwłaszcza mebli (także drewnianych)
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, metrówka
  • umiejętność posługiwania się wkrętarką - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie 2–zmianowym
  • sumienność i zaangażowanie