operator maszyn na młyn [rekrutacja prowadzona online], gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/497/02/2020/KZ - 62922

opis stanowiska

Szukasz pracy w Gdyni, do której bez problemu dotrzesz komunikacją miejską? Masz doświadczenie jako operator maszyn lub z wykształcenia jesteś mechanikiem?

Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na te pytania, to mamy taką pracę dla Ciebie!

Obecnie, dla naszego klienta, lidera na rynku ryżu w Europie środkowej i Wschodniej, poszukujemy osób zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie jako operatorzy maszyn produkcyjnych.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • stawkę godzinową + premię regulaminową do 20% wynagrodzenia,
  • możliwość wyrabiania nadgodzin przy wzmożonej produkcji, płatnych zgodnie z kodeksem pracy,
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów,
  • pracę w miłej atmosferze.

zadania

  • zapewnienie sprawnego przebiegu procesów technologicznych poprzez sprawny nadzór i obsługę maszyn i urządzeń,
  • dążenie do osiągania najwyższej jakości produktów i zachowanie bezpieczeństwa produkcji żywności,
  • współtworzenie dobrego klimatu pracy i stałe dążenie do podnoszenia kwalifikacji,
  • realizacja celów i zadań nakreślonych przez kierownictwo.

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym lub/i znajomość obsługi maszyn,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn młynarskich lub urządzeń transportu towarów sypkich oraz sortujących,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • zdolność pracy w zespole i pod presja czasu,
  • aktualna Pracownicza Książeczka Zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.