operator maszyn - operator wózka widłowego - zrób z nami kurs całkowicie za darmo!, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

marta ryś+48 501324965
numer referencyjny
/289/12/2017/MR - 53317

opis stanowiska

Zapraszamy ponownie do największego producenta gum do żucia na świecie! Zapraszamy każdą chętną osobę na stanowisko operatora maszyn/pracownik produkcji. Jeśli chcesz zrobić uprawnienia na wózki widłowe - nie płać sam, tylko dołącz do nas, a zrobimy to za Ciebie! Wykorzystaj szansę i dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie frekwencyjne wzrastające wraz ze stażem pracy,
  • umowę o pracę w oparciu o ustawę pracy tymczasowej na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • praca dla każdego! – zrób u nas kurs na wózki widłowe, a wzrośnie Twoja pensja!
  • bezpłatny kurs na wciągniki i żurawie,
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia itp.),
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez limitu, pyszne domowe obiady już od 6 złotych, rozrywkę (piłkarzyki, TV),
  • opiekę wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
  • miejsce dla Twojego auta czy roweru na bezpłatnym, strzeżonym parkingu tuż obok miejsca pracy,
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
  • cykliczne imprezy pracownicze,
  • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
  • lekką i nieskomplikowaną pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,
  • Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów).

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • obsługa wózków widłowych II i III kategorii (jeśli uprawnienia już posiadasz)
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • prace porządkowe (przy swoim stanowisku pracy).

oczekujemy

  • sumienności,
  • chęci do pracy,
  • motywacji i zaangażowania,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia – nic za to nie zapłacisz!

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj!

Dajemy gwarancję zatrudnienia oraz finansujemy kurs na wózki widłowe!

Już teraz zadzwoń lub wyślij sms'a o treści praca na numer 501 324 965 – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Możesz też wypełnić formularz na stronie.