operator maszyn - operator wózka widłowego, poznań

kontakt w randstad
marta ryś - 501324965, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/289/12/2017/MR - 53251

opis stanowiska

Myślisz o tym, jak rozwinąć skrzydła? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Lubisz zapach gum do żucia? Dobrze trafiłeś/aś! Umożliwiamy realizację kursów na wciągniki i żurawie. Co więcej - my to finansujemy :) Wystarczy, że do nas dołączysz! Pracuj u najsłynniejszego na świecie producenta gum do żucia na stanowisku operator maszyn – operator wózka widłowego.

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie frekwencyjne nawet do 800 zł, a po dłuższym stażu pracy jeszcze więcej!
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • bezpłatny kurs na wciągniki i żurawie,
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia itp.)
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady tylko za 6 złotych, piłkarzyki, telewizja
  • opieka wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
  • miejsce dla pojazdów na strzeżonym, bezpłatnym parkingu obok miejsca pracy,
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
  • cykliczne imprezy pracownicze,
  • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,
  • Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów).

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • obsługa wózków widłowych,
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • prace porządkowe.

oczekujemy

  • sumienności,
  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia - nic za to nie zapłacisz!

Jesteś zainteresowany?

Nie czekaj!

Już teraz ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Możesz też wypełnić formularz na stronie.

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 47.