operator maszyn / operatorka maszyn cnc, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/340/05/2018/EN - 51402

opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy posiadamy nowe miejsca pracy na stanowisku

operator /-ka maszyn CNC.

Oferujemy Państwu możliwość nawiązania współpracy w zakładzie z branży metalowej na terenie Radomia .

Posiadasz doświadczenie na podobny stanowisku lub kurs CNC i chcesz się rozwijać w branży metalowej w stabilnej firmie w Radomiu?

Nie zwlekaj - APLIKUJ !!!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne;
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia zaawansowania wiedzy;
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika;
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym
  • ŚWIADCZENIA DODATKOWE: premie uznaniowe, bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina)

UWAGA: Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu!!!

zadania

  • obsługa maszyn CNC
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją
  • kontrola jakości wyprodukowanego produktu

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe
  • ukończonego kurs CNC lub doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

Kontakt Ewa Nowak 607307701