operator maszyn pakujących, siemiatycze

lokalizacja
siemiatycze, podlaskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/147/11/2020/SW - 66542

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i szukasz zatrudnienia? Świetnie się składa - mamy dla Ciebie pracę! Zgłoś się do nas i zyskaj stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.

Miejsce pracy: Siemiatycze

oferujemy

  • zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • system premiowy + dodatki za pracę zmianową,
  • szeroki pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, posiłki regeneracyjne, paczki dla dzieci itp..
  • bezpłatny transport z: Biała Podlaska, Konstantynów, Sarna

zadania

  • obsługa maszyn i linii pakujących świeżo mrożonych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami BHP,
  • bieżąca kontrola jakości produktu,
  • kontrola sprawności działania linii produkcyjnej,
  • nadzór nad ogólnym stanem maszyn,

oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym,
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie 3 zmianowym,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy,