operator maszyn poligraficznych, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/173/04/2020/JK - 63481
klient
Cartamundi Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Pracowałeś kilka lat w branży poligraficznej?

Lubisz odpoczywać w weekendy?

Jeżeli odpowiedź na każde z pytań brzmi tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą!

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

operator maszyn poligraficznych

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, szukamy kandydatów do stałej współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna oraz multisport

zadania

  • Obsługa i nadzorowanie różnych maszyn poligraficznych (składanie, cięcie, sztancowanie)
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn
  • Drobne naprawy
  • Dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac
  • Dbanie o jakość wykonywanej produkcji

oczekujemy

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeśli

  • masz doświadczenie w branży poligraficznej minimum dwa lata
  • lubisz majsterkować, posiadasz umiejętności mechaniczne
  • jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole
  • przykładasz uwagę do szczegółów, dokładnie wykonujesz swoją pracę
  • świetnie organizujesz swoją pracę i jesteś terminowy
  • jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)