operator maszyn - praca w oławie!, oława

lokalizacja
oława, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/425/11/2018/MC - 55264

opis stanowiska

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy? Rozpocznij zatrudnienie w prężnie działającym zakładzie produkcyjnym w Oławie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę)
  • zwrot części kosztów dojazdu do pracy
  • benefity (możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, zniżek do kin i restauracji)

zadania

  • nadzorowanie pracy maszyny do produkcji folii
  • ustawianie rolek z folią na paletach
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym
  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie