operator maszyn produkcyjnych, cieszyn

lokalizacja
cieszyn, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena ficek+48 605302105
numer referencyjny
/316/02/2021/MF - 68172

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym operatorem maszyn? Mamy nową, ciekawą ofertę pracy na terenie Cieszyna!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe
  • podstawa wynagrodzenia ok 2500 zł netto
  • dodatkowo: premia kwartalna + dodatek za pracę w niedzielę + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • comiesięczny deputat w formie słodyczy

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • techniczne wsparcie procesu produkcji, usuwanie awarii
  • udział w pracach remontowych, wykrywanie, zgłaszanie i usuwanie defektów
  • udział w przezbrojeniach maszyn i urządzeń na liniach
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców

oczekujemy

  • wykształcenie min zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, elektryki, elektromechaniki)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym (2 dni x 12h, 2 dni wolne)
  • doświadczenie w charakterze operatora maszyn
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych