operator maszyn produkcyjnych, drezdenko

lokalizacja
drezdenko, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena skomra+48 501331880
numer referencyjny
/259/06/2019/MS - 59002

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy i możliwości rozwoju? Zgłoś się do nas! Poszukujemy: operatorów maszyn produkcyjnych.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na okresie próbnym
  • po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
  • praca w systemie trzy zmianowym
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny)

zadania

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych

oczekujemy

  • Gotowość do pracy zmianowej

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca Drezdenko" pod numer tel. 501 331 880