operator maszyn produkcyjnych, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina wojtacha+48 506463132
numer referencyjny
/694/10/2018/KW - 54826

opis stanowiska

Szukamy pracowników do niedużej firmy w Stargardzie, zajmującej się produkcją opakowań do przemysłu spożywczego. Szukasz stałego zatrudnienia w firmie, która nauczy Cię wszystkiego od podstaw? Wyślij do nas swoje zgłoszenie na stanowisko: operator maszyn- pracownik produkcji.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia u Klienta
  • pracę w systemie II lub III zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22; 22-6)
  • wynagrodzenie do 3000 brutto, a po 3 mc do 3500 brutto - zawsze na czas!
  • szkolenia wprowadzające do pracy
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • obsługa i kontrola maszyn drukarskich produkujących opakowania spożywcze w tym folie
  • kontrola jakości wyrobów

oczekujemy

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • nie wymagamy doświadczenia- zatrudnimy również do przeszkolenia!