operator maszyn produkcyjnych, strzegom

lokalizacja
strzegom, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

magdalena lenc+48 506 463 228
numer referencyjny
/354/03/2018/KS - 50387

opis stanowiska

Praca w Strzegomiu! Blisko, ciepło i pięknie pachnie! Dołącz do Pracowników piekarni Aryzta i zabieraj bułki do domu!

Zadzwoń lub wyślij sms:  506 463 228 !

operator linii produkcyjnej/maszyn produkcyjnych

oferujemy

  • początkowo zatrudnienie przez Randstad na umowę o pracę na czas określony
  • możliwość zatrudnienia w zakładzie już po 5 miesiącach pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie ( 250 frekwencyjna + kwartalna)
  • możliwość podwyżki
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • możliwość awansu zawodowego
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • automaty z darmowym napojem

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń oraz dokonywanie drobnych napraw
  • realizacja planu produkcyjnego
  • kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu

oczekujemy

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć wyrobienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy magdalena.lenc@randstad.pl lub o kontakt pod nr tel. 506 463 228.

Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od kandydatów/pracowników!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.