operator maszyn - rekrutacja bez wychodzenia z domu, wałbrzych

lokalizacja
wałbrzych, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

małgorzata paszta+48 605133035
numer referencyjny
/58/04/2020/KS - 63403

opis stanowiska

Praca, która Cię napędza! Możliwości jest wiele, Ty wybierz tą najlepszą! Twórz z nami napędy przyszłości i ciesz się najlepszą pracą! Rekrutacja trwa, nie zwalniamy tempa!

oferujemy

  • prace stałą
  • świetne wynagrodzenie od 3600 zł brutto
  • premie do 600 zł brutto
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki
  • darmowy transport do i z pracy z wielu kierunków m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Nysa, Grodków

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • umiejętności dobrej obsługi komputera w raz z programami typu MS OFFICE
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • wcześniejsze doświadczenie na produkcji

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA WROCŁAW” z Twoim imieniem pod numer telefonu  501 332 452, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.