operator maszyn -rekrutacja stała, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,400 - 3,800 PLN

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika grodecka+48 697401174
numer referencyjny
/185/04/2021/MG - 69407

opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku OPERATORA MASZYN? Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy UDT?

Dla naszego prężnie rozwijającego się klienta, producenta plastikowego granulatu, poszukujemy w ramach współpracy stałej z bezpośrednim zatrudnieniem w firmie, kandydatów na stanowisko OPERATOR MASZYN.

oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w zakładzie
  • pracę stałą
  • zatrudnienie w systemie 8 godzinnym, 3 zmianowym - od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 3400-3800 zł brutto

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • obsługa wózka widłowego w celu dowiezienia komponentów na stanowisko pracy

oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku OPERATORA MASZYN w zakładzie produkcyjnym
  • uprawnienia na wózek widłowy z kwalifikacją UDT
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym