operator maszyn unilever, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna urbańska+48 697171105
numer referencyjny
/886/10/2017/KF - 47846

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje zgłoszenie – jesteśmy tuż obok! :)

Poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownika produkcji

Miejsce pracy: Katowice Szopienice

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „PRACA”

pod numer 697 171 105 - oddzwonimy

oferujemy

·        Wynagrodzenie zasadnicze + premię miesięczną + dodatki za pracę zmianową

·        Benefity: paczki okolicznościowe, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych, możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, karty sportowej czy opieki medycznej, liczne zniżki do kina, restauracji itp.

·        Umowa o pracę

·        Program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia (Program opieki nad nowymi pracownikami)

·        Możliwość pracy i rozwoju w dużej międzynarodowej firmie (w Polsce od 25 lat)

·        Ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

·        Praca w nowoczesnym parku maszynowym

zadania

·       Obsługa maszyny pakującej margarynę

·       Kontrola jakości wyrobu gotowego

oczekujemy

·        książeczka sanepidowska (warunek konieczny)

·        chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

·        mile widziane doświadczenie praktyki przy maszynie pracującej