operator maszyn - włókniny [rekrutacja prowadzona online], nowy dwór mazowiecki

lokalizacja
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/533/10/2019/SW - 61252

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? Zgłoś się do nas i zyskaj stabilne zatrudnienie i umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty system premiowy,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki świąteczne, imprezy firmowe itp.),
  • częściowa refundacja kosztów dojazdu do pracy,
  • zorganizowany dojazd z: Płońska, Raciąża, Nasielska, Smoszewa, Świercza oraz Nowego Miasta,

zadania

  • wykonywanie zleceń produkcyjnych na nowoczesnych maszynach włókienniczych,
  • ustawianie maszyn i kontrola wszystkich parametrów,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • bieżąca kontrola wykonywanego produktu,
  • pakowanie gotowego produktu,
  • przygotowywanie gotowego produktu do wysyłki,

oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • gotowość do przyuczenia na stanowisko mechanik, operator,
  • praktycznego doświadczenia w pracy na liniach i/lub maszynach produkcyjnych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • dokładność i spostrzegawczość,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni jako operator maszyn introligatorskich (składarko - sklejarki, falcerki, krajarki, operator maszyny sztancującej),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,