operator maszyn z doświadczeniem, grójec

lokalizacja
grójec, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

wioletta bronatek+48 603306201
numer referencyjny
/355/04/2021/MK - 69568

opis stanowiska

Zależy Ci na stałym zatrudnieniu u stabilnego pracodawcy? Mamy dla Ciebie ofertę na stanowisku operatora maszyn w Belsku Dużym, szukamy osób z doświadczeniem.

Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę u naszego klienta Ferrero Polska, zapewniony transport z wielu miejscowości.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • pakiet dodatkowych benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, stołówkę z dofinansowaniem do posiłków, różnorodne programy w ramach ZFŚS
  • zorganizowany transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do: Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchy, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzegów, Warki oraz Mogielnicy
  • pracę w zespole ceniącym współpracę oraz wykazującym wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • możliwość rozwoju zgodnego z własnymi aspiracjami, umiejętnościami

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbałość o stan techniczny maszyn, prawidłową ergonomię
  • współpraca w optymalizacji technicznej i organizacyjnej pracy linii
  • utrzymywanie pracy linii i zagwarantowanie realizacji określonego procesu wytwarzania produktu zgodnie z planem technologiczno-jakościowym
  • doskonalenie parametrów produkcji i wyrobu gotowego
  • sygnalizowanie awarii do działu technicznego
  • dbałość o odpowiednią jakość produktu

oczekujemy

  • minimum 3- letniego doświadczenia w obsłudze zautomatyzowanych maszyn do produkcji i pakowania słodyczy
  • minimum wykształcenia średniego, technicznego, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • dobrej organizacji pracy oraz dokładności i precyzji w działaniu
  • gotowości do pracy zmianowej: 3-zmiany po 8h, lub 4-brygady po12h
  • aktualnych badań sanitarnych (warunek konieczny), jeśli nie posiadasz aktualnych badań, wyjaśnimy jak je zrealizować
  • mile widziana znajomość systemów SAP (moduł produkcyjny), outlook, excel, szkolenia jakościowe
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom A2)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.