operator maszyn, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

elżbieta sarzyńska+48 607208903
numer referencyjny
/264/03/2019/ES - 57297
klient
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Biel

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na obszarze produkcyjnym?

Potrafisz obsługiwać maszyny i masz smykałkę techniczną zapraszamy dołącz do naszego zespołu który z pasją tworzy przekąski, dostarczające pysznych chwil radości i dają szczęście wszystkim niezależnie od wieku.

oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Premię miesięczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny (bezpłatny transport z wielu wybranych miejscowości, dofinansowanie do posiłków, dofinansowana karta Ok System, dofinansowana prywatna opieka medyczna Medicover)

zadania

  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad przebiegiem procesu poprzez kontrolę pracy maszyn i jakości produktu
  • Zapewnienie ciągłości produkcji na linii produkcyjnej poprzez usuwanie drobnych awarii
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Praca w systemie zmianowym

oczekujemy

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze produkcyjnym
  • Zmysł techniczny
  • Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość technologii produkcji spożywczej mile widziana