operator maszyn, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/565/11/2018/KF - 55385

opis stanowiska

Szukasz pracy na produkcji, ale jednocześnie nie interesuje Cię zwykła obsługa maszyn i chciałbyś/chciałabyś spróbować czegoś innego?

Nie zwlekaj i już dziś przyślij do nas swoje CV i dołącz do zespołu obsługującego procesy specjalne!

oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia stałego po okresie 6 miesięcy
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego w wewnętrznych strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię za obecność i premię indywidualną
  • premię wakacyjną i świąteczną
  • paczki dla dzieci
  • możliwość angażowania się w wewnętrzne inicjatywy (drużyna sportowa, wolontariat etc.)
  • pracę w systemie III zmianowym

zadania

  • praca na procesach specjalnych takich jak: obróbki chemiczne (mycie), utwardzanie powierzchniowe (kulowanie), plazma, mycie suche (piaskowanie)
  • wykonywanie w/w czynności zgodnie z procedurą
  • bieżąca kontrola jakości
  • nadzór nad dokumentacją techniczną

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego
  • podstawowej wiedzy z zakresu produkcji
  • umiejętności obsługi komputera
  • zdolności manualnych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacja pracy
  • dbałości o miejsce pracy i powierzone detale, maszyny, urządzenia i przyrządy
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczno-technologiczną
  • zaangażowania i chęci rozwoju