operator maszyn, czeladź

lokalizacja
czeladź, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/589/01/2019/MS - 56382

opis stanowiska

Jesteś gotowy/a podjąć pracę na produkcji? Chcesz się rozwijać zawodowo i posiadasz doświadczenie jako operator maszyn? Chciałbyś zacząć od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie! Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w Czeladzi na ul. Handlowej (okolice M1)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zasadnicze 2400zł brutto + 400zł premii wypłacane zawsze na czas
  • pracę w systemie 4-brygadowym!

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • produkcja jednorazowych naczyń, m.in. kubków papierowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadania książeczki sanitarno - epidemiologicznej (możliwość wyrobienia w trakcie zatrudnienia)
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym

Nie czekaj! Wyślij CV lub zadzwoń!