operator maszyn, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kalina kluk+48 501 331 944
numer referencyjny
/573/10/2018/KK - 54727

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która pomaga swoim pracownikom odnaleźć ich właściwą ścieżkę zawodową, inwestuje w ludzi? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV - jesteśmy tuż obok.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
  • możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na dwie zmiany 6-14, 14-22,

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy,

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie zawodowe (mechaniczne)
  • mile widziana umiejętność odczytu rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie

Zainteresowane osoby zapraszamy do zgłoszenia się z CV w celu umówienia na spotkanie rekrutacyjne. Możesz się również dowiedzieć czegoś więcej o rekrutacji zadzwoń na numer 697 400 214.