operator maszyn, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

justyna nowak+48 697170383
numer referencyjny
/566/09/2018/JN - 54175

opis stanowiska

Witaj! Poszukujesz pracy w Gliwicach?

Mamy nową ofertę w lokalizacji Gliwice-Łabędy na stanowiska techniczne oraz dla operatorów maszyn. Do 10 wolnych miejsc pracy.

Poszukujemy osób do firmy z branży metalurgicznej.

oferujemy

  • umową o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia pod firmę (nawet po okresie miesiąca)
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus szeroki zakres benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, hutnik, fundusz emerytalny na koszt pracodawcy)
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość zdobycia uprawnień na suwnicę i wózki widłowe na koszt pracodawcy
  • naukę pracy na różnych maszynach

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych różnego rodzaju
  • obsługa suwnicy dla osób posiadających już uprawnienia
  • cięcie elementów metalowych za pomocą specjalnych nożyc
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0 lub wózków widłowych
  • doświadczenie w obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem