operator maszyn, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/71/03/2019/DR - 57119

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic? Jesteś dyspozycyjny do pracy od zaraz? Oferujemy pracę w branży automotive! Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony z możliwością przejścia pod strukturę firmy
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pracę w miejscu z dobrym dojazdem DK88 lub autobusem KZK-GOP
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • liczne i atrakcyjne benefity m.in karta OK System, prywatna opieka medyczna Medicover

zadania

  • prace produkcyjne - obsługa maszyn zgrzewających
  • bieżąca kontrola jakości wykonanego produktu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • współpraca z pozostałymi pracownikami i działami

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • motywacji do pracy