operator maszyn, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,300 - 3,500 PLN

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/153/05/2020/TK - 63676

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji? Zależy Ci na systemie dwuzmianowym? Posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne? Szukasz swojej pierwszej pracy lub posiadasz już doświadczenie w pracy produkcyjnej? Możesz dojeżdżać do pracy do Czechowic koło Gliwic? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie i poczekaj na telefon z naszej strony- możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy zajmującej się wytwarzaniem produktów gumowych i piankowych!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym- 7-15, 14-22
  • wynagrodzenie netto ok. 2500zł miesięcznie
  • trzy przerwy w czasie pracy (30 minut i 2 razy po 10 minut)
  • premie miesięczne, pakiet socjalny, wczasy pod gruszą
  • możliwość rozwoju i szkoleń w trakcie pracy
  • w związku z dużą liczbą zamówień w chwili obecnej również praca w soboty- wynagrodzenie kodeksowo wypłacane +100%

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych na samodzielnych stanowiskach
  • ustawianie parametrów oraz cyklów produkcyjnych i ich bieżąca kontrola
  • praca na różnych maszynach (wraz z czasem zatrudnienia nauka obsługi kolejnych maszyn)
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów, ich pakowanie oraz przekazywanie do wysyłki
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i ścisłe przestrzeganie instrukcji stanowiskowych

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego lub średniego technicznego
  • kontroli pracy własnej , samodzielności oraz umiejętności szybkiej nauki
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany do poniedziałku do piątku oraz w soboty
  • posiadania wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji (nie dotyczy osób szukających pierwszej pracy zaraz po szkole)
  • wysokiej motywacji

Prześlij CV i poczekaj na kontakt z naszej strony!