operator maszyn, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/200/06/2020/SW - 64059

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda proces wyrobu pieczywa, które na co dzień kupujesz? Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat - bezpośrednio u naszego klienta!
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 4300 zł brutto + do 600 zł brutto premii miesięcznej + dodatki
  • szkolenia wewnętrzne
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych - w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących produkcyjnych,
  • obsługa paneli dotykowych,
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej,
  • monitorowanie stanu maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie usterek,
  • przezbrajanie maszyn pod konkretne produkty,
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej,

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy linii produkcyjnej,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadówka),