operator maszyn, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja zawadzka+48 667580014
numer referencyjny
/514/03/2021/PZ - 68970

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w obszarze produkcji w Grodzisku Mazowieckim?

Interesuje Cię praca związana z obsługą i programowaniem maszyn?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w której kadra kierownicza od pierwszego dnia pracy dba o swoich pracowników, m.in. poprzez organizowanie kilkudniowego programu wprowadzającego oraz zapewnienie opieki doświadczonego współpracownika w pierwszych dniach pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • premie miesięczne (premia frekwencyjna + wydajnościowa)
  • wysoki dodatek nocny
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie 4-brygadowym (2 dni x I zmiana, 2 dni x II zmiana, 2 dni x III zmiana, 2-3 dni wolne)
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • praca w doświadczonym zespole
  • możliwość awansu, rozwoju zawodowego (od operatora produkcji do lidera zmiany)
  • możliwość udziału w szkoleniach zawodowych

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej - rozumienie procesów produkcyjnych
  • obsługa paneli sterowniczych (dotykowe) - odczytywanie komunikatów
  • programowanie maszyn
  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji rejestrującej wyniki efektywnościowe, zużycia materiałowe itp.

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia produkcyjnego (obsługa maszyn i urządzeń - umiejętność ustawiania, regulacji maszyn, programowania oraz korekty ich pracy);
  • książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (3 zmiany w systemie 4-brygadowym)
  • wykształcenia średniego lub technicznego
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności liczenia efektywności, zużycia materiałów, pracy na wynikach
  • zaangażowania, motywacji do pracy, umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, maszynowym będzie dodatkowym atutem