operator maszyn, grójec

lokalizacja
grójec, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

wioletta bronatek+48 603 306 201
numer referencyjny
/355/04/2021/MK - 69569

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zautomatyzowanej obsłudze maszyn do produkcji i pakowania słodyczy, szczególnie maszyn do wypieku wafli? Odnajdujesz się w dziedzinie elektroniki i pneumatyki?

Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio u jednego z największych producentów słodyczy!

oferujemy

●     Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

●     Wynagrodzenie zasadnicze + premie

●     pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej, szybko rozwijającej się organizacji

●     możliwość zdobywania kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym

●     pakiet medyczny, ubezpieczenie, karta sportowa, stołówka (finansowana), różnorodne programy w ramach ZFŚS

●     zorganizowany transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości)

zadania

●     obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

●     dbałość o stan techniczny maszyn, prawidłową ergonomię

●     utrzymywanie oraz doskonalenie parametrów produkcji i wyrobu gotowego

●     współpraca w optymalizacji technicznej i organizacyjnej pracy linii

●     utrzymywanie pracy linii i zagwarantowanie realizacji określonego procesu wytwarzania produktu zgodnie z planem technologiczno-jakościowym

●     sygnalizowanie awarii do działu technicznego

●     dbałość o odpowiednią jakość produktu

oczekujemy

●     minimum 3 –letniego doświadczenia w obsłudze zautomatyzowanych maszyn do produkcji i pakowania słodyczy

●     podstawowej znajomości technologii produkcji czekolady i wypieku wafla

●     minimum wykształcenia średniego, technicznego, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

●     znajomości mechaniki (warunek konieczny), mile widziana znajomość elektryki i pneumatyki

●     dobrej organizacji pracy, dokładności i precyzji w działaniu

●     gotowości do pracy zmianowej

●     znajomości systemu SAP (moduł produkcyjny), outlook, excel, szkolenia jakościowe, lean manufacturing- będzie dodatkowym atutem

●     mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A2

●     aktualnych badań sanitarnych (warunek konieczny)

●     mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Rekrutację prowadzimy w pełni zdalnie (online i telefonicznie). Zapewniamy bezpieczne warunki na produkcji oraz stosujemy się do wszelkich procedur bezpieczeństwa. Z nami pracujesz bezpiecznie - sprawdź!