operator maszyn, janinów

lokalizacja
janinów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja zawadzka+48 667580014
numer referencyjny
/8/03/2020/PZ - 62983

opis stanowiska

Poszukujesz pracy produkcyjnej w okolicach Grodziska Mazowieckiego? Interesuje Cię praca w stabilnej firmie, w której kadra kierownicza od pierwszego dnia pracy dba o swoich pracowników? Mamy ofertę dla Ciebie! A dodatkowo gwarantujemy darmowy dojazd z Żyrardowa!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • bezpłatny transport do pracy z Żyrardowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 19,84 PLN brutto/h, po 3 miesiącach pracy 21,53 PLN brutto/h
  • premię frekwencyjną - 100 PLN brutto/mc
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany, możliwość pracy w systemie równoważnym (12h)
  • odzież roboczą
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej - rozumienie procesów produkcyjnych
  • obsługa paneli sterowniczych
  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany