operator maszyn, kąty wrocławskie

lokalizacja
kąty wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/276/02/2020/MC - 62737

opis stanowiska

Rozpal swoją karierę zawodową!

Pracuj u lidera produkcji elementów żeliwnych do kominków!

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę - bez pośrednictwa agencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 3800 zł brutto
  • pracę w systemie dwuzmianowym(ośmiogodzinnym) - koniec z pracą w nocy i w weekendy!
  • dodatek transportowy
  • bogaty pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie opłacone przez pracodawcę

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbałość o realizację planów produkcyjnych

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do długofalowej współpracy

Uwaga: dojazd do pracy pozostaje po stronie pracownika - oferta bez zorganizowanego dojazdu pracowniczego

Zainteresowała cię oferta pracy - APLIKUJ przesyłając swoje CV!

Nie zwlekaj, liczba wakatów jest ograniczona!