operator maszyn, kościan

lokalizacja
kościan, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina pańczyk+48 667580075
numer referencyjny
/261/03/2021/KP - 68710

opis stanowiska

Szukasz pracy w trybie zmianowym? Chcesz nabrać doświadczenia w pracy produkcyjnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukiwani – operatorzy maszyn produkcyjnych. Miejsce pracy – Śmigiel (Bruszczewo).

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zaaplikuj już teraz lub zadzwoń/wyślij SMS o treści Śmigiel na numer 667 580 075, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w trybie II-zmianowym od poniedziałku do piątku + co druga sobota pracująca
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 22 zł brutto/h
  • pracę w zgranym zespole
  • szansę na stałe zatrudnienie

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie i odbieranie towarów
  • utrzymanie czystości

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie II-zmianowym (później może pojawić się III zmiana)
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej (mile widziane)